Lielbritānijas loterija

Spēlēt Lielbritānijas loteriju tiešsaistē

9 905 571 €
Izvēlieties biļetes veidu
Summa:

Lielbritānijas loterija tiešsaistē, spēlējiet Lielbritānijas loteriju tiešsaistē un laimējiet!

Vai sapņojat par neaizmirstamām brīvdienām otrā pasaules malā? Vai varbūt vēlaties uzbūvēt savu sapņu māju? Tas viss ir iespējams! Jums tikai atliek piedalīties Lielbritānijas loterijā, kas tūkstošiem cilvēku ik dienu ļauj piepildīt savus sapņus. UK Lottery ir britu loterija, kura piedāvā neticami lielus džekpotus. Iegādājieties biļeti un piedalieties!

Kā piedalīties Lielbritānijas loterijā, ko var laimēt, kā pārbaudīt rezultātus?

Spēles noteikumi ir ārkārtīgi vienkārši – tā ir vienkārša skaitļu loterija, kas saprotama ikvienam. Viss, kas jums jādara, ir jāizvēlas seši skaitļi no 1 līdz 59. Galvenais laimests tiek spēlētājam, kurš pareizi atmin visus skaitļus. Bez šaubām, ja uzvarētāju ir vairāk nekā viens, naudas laimests tiek proporcionāli sadalīts. No otras puses, ja laimīgo “sešinieku” neatmin neviens, veidojas loterijas uzkrājums, kas var sasniegt prātam neaptveramas summas. Uzkrājums nozīmē, ka galvenā laimesta vērtība tiek pievienota nākamās izlozes laimestam; ja arī tad netiek izlozēts neviens laimīgais, laimests atkal palielinās.

Lielbritānijas loterijā ir 5 dažādi līmeņi, kuros dalībnieki var tikt pie laimestiem, taču tikai 4 no tiem tiek piedāvāti naudas laimesti. Zemākais līmenis, kurā pareizi jāizvēlas divi skaitļi, dod iespēju saņemt bezmaksas biļeti ar nejauši izvēlētiem skaitļiem dalībai nākamajā izlozē. Zemākais naudas laimests tikmēr ir aptuveni 30 eiro.

Laimesti Lielbritānijas loterijā var atšķirties, piemēram, trešdienas izloze piedāvā laimestu vērtībā līdz pat 2 300 000 eiro, savukārt sestdienas izlozes laimesta summa ir aptuveni 4,4 līdz 4,6 miljoniem eiro.
Lielbritānijas loterijā uzkrājums veidojas ļoti bieži, kas nozīmē, ka uzkrātais laimests var kļūt ļoti liels un sasniegt desmitiem miljonu eiro. Tā ir lieliska izdevība laimēt patiesi lielas summas.
Maksimālais uzkrājums loterijā UK Lottery var pārsniegt 25 000 000 eiro, lai gan arī šo summu loterijas organizators var palielināt. Ja neviens no spēlētājiem pie uzkrājuma tā arī netiek, tas tiek sadalīts to dalībnieku starpā, kuri pareizi atminējuši piecus skaitļus.

Lielbritānijas loterijas pēdējās izlozes rezultāti apskatāmi mūsu loteriju izložu rezultātu lapā.

Kāda ir Lielbritānijas loterijas biļetes cena?

Noskaidrojiet cenu vienai vai vairākām biļetēm, izvēloties opciju “Spēlēt”. Aizpildiet biļeti ar saviem izvēlētajiem skaitļiem vai izmantojiet nejaušās izvēles iespēju, un izmaksas tiks aprēķinātas ar kalkulatoru, kas redzams zem biļetēm. Ja izvēlēta vairāk nekā viena biļete, tīmekļa vietne LottoMat aprēķinās proporcionālu cenu visām biļetēm kopā.

Biļetes (biļešu) cena ir galīgā summa un ietver gan maksu par biļetēm, gan arī komisijas maksu. Mēs nodrošinām, ka jūs maksājat pēc iespējas mazāk un ka mūsu cenas ir konkurētspējīgas salīdzinājumā ar citiem tirgotājiem.

Kā iegādāties Lielbritānijas loterijas biļeti?

Ir divi veidi, kā iegādāties šīs loterijas biļeti – personīgi apmeklējot kādu no loterijas pārstāvniecībām Lielbritānijas teritorijā vai ar interneta starpniecību. Izmantojiet piedāvājumu tīmekļa vietnē LottoMat, jo Lielbritānijas loterijas mājaslapā iegādāties biļeti ir iespējams tikai tad, ja jums ir konts kādā no Lielbritānijas bankām. Mūsu tīmekļa vietne piedāvā dažādus apmaksas veidus, tostarp ar norēķinu karti, e-makiem vai ar vietnes Transferuj.pl starpniecību. Mēs pieņemam tādus e-makus kā Skrill un Neteller, kā arī Bitcoin. Visi apmaksas veidi ir pilnībā droši.

Aizpildot loterijas biļetes, jums ir divas iespējas, proti, laimīgos skaitļus varat izvēlēties pēc saviem ieskatiem vai ar nejaušās izvēles metodi, kas ir pieejama visām piedāvātajām loterijām. Vislabākā metode ir dažās biļetēs skaitļus izvēlēties pašiem, bet dažās – pēc nejaušības principa.
Tīmekļa vietne LottoMat ļauj iegādāties biļeti visas diennakts garumā un jebkurā nedēļas dienā, tādēļ jūs to varat darīt, kad vien vēlaties. Viss, kas jums nepieciešams, ir piekļuve internetam un mobilā ierīce – jums pat nebūs jāpieceļas no dīvāna. Vai tas nav bezgala ērti?

Kad skaitļi izvēlēti un biļetes iegādātas, neaizmirstiet apmeklēt tīmekļa vietni LottoMat, kurā Lielbritānijas loterijas pēdējie rezultāti tiek publicēti uzreiz pēc izlozes.

Izmantojot tīmekļa vietni LottoMat, jūs varat piedalīties spēlē arī ar Latvijas bankas kontu!

Mēs garantējam, ka pie mums iegādātās biļetes ir derīgas izlozei un piedalās galvenā laimesta izspēlē, un ka mūsu klienti biļetes var iegādāties jebkurā diennakts laikā no jebkuras vietas pasaulē.

Lai piedalītos miljonu izlozē, viss, kas jums jādara, ir jāaizpilda sava biļete.

Kā spēlēt Lielbritānijas loteriju?

Piedalīties UK Lottery ir ļoti vienkārši, un, ja jūsu pusē būs nedaudz veiksmes, tā jums var ienest prāvu naudas summiņu. Lielbritānijas loterijas pamatā ir sistēma “6/59”, kas nozīmē, ka katram dalībniekam jāizvēlas 6 no 59 skaitļiem. Lai saņemtu galveno laimestu, pareizi jāatmin visi šie skaitļi.

Padomi dalībai Lielbritānijas loterijā

  • Jums ir iespēja izmantot nejaušās izvēles iespēju, lai biļeti aizpildītu ar pēc nejaušības principa izvēlētiem skaitļiem.
  • Varat izmantot arī sev svarīgus datumus vai skaitļus, kurus jūs kāda iemesla dēļ uzskatāt par veiksmīgiem.
  • Izmantojiet statistiku. Visbiežāk izlozētie skaitļi UK Lottery ir 9, 12, 15, 17 un 19.
  • Izvēlieties skaitļus intervālos no 1–30 un 31–59. Pārliecinieties, ka tie ir pēc iespējas dažādāki.
  • Piedalieties kopā ar ģimeni un draugiem – iegādājoties biļetes kopīgi, jūsu potenciālais ieguvums var būt milzīgs.
  • Piedalieties tad, kad uzkrājums ir vislielākais, jo tad laimesti var sasniegt elpu aizraujošas summas.

Un spēle var sākties!

Daži fakti par loteriju UK Lottery

Lielbritānijā veiksmes spēļu vēstures pirmsākumi meklējami 17. gadsimtā, taču līdz 1934. gadam tās britu salās bija pilnībā nelikumīgas. Turpmākajās desmitgadēs likums tika liberalizēts, kā rezultātā tika iegūta pilnīga brīvība gan organizēt izlozes, gan piedalīties starptautiskajās loterijās. Patlaban Lielbritānijā ir pieejamas vairākas loterijas, taču kā vissvarīgākā jāmin nacionālā loterija, proti, UK Lottery, kuru sākotnēji pazina ar nosaukumu National Lottery.

Pirmā UK Lottery izloze norisinājās 1994. gadā, un tās noslēgumā pie džekpota tika septiņi spēlētāji. Kādu laiku šī loterija bija neticami populāra, taču laika gaitā piedzīvoja ievērojamus kritumus, tāpēc kļuva nepieciešams atsvaidzināt tās tēlu, noteikumus un arī nosaukumu – loterija tika nodēvēta vārdā, kādā mēs to pazīstam šodien, t.i., par UK Lottery. Patlaban tā ir vispopulārākā loterija valstī, turklāt tā pulcē fanus arī ārzemēs. Mūsdienās, pateicoties internetam, tajā var piedalīties arī cilvēki ārpus Lielbritānijas robežām. Iespēju iegādāties Lielbritānijas loterijas biļetes nu piedāvā arī tīmekļa vietne LottoMat.