Loteria UK

Graj w UK Lotto

9 905 571 €
Choose the type of ticket
Łącznie:

Jak grać w UK Lottery, co można wygrać, jak sprawdzić wyniki?

Zasady gry są niesamowicie łatwe, jest to prosta gra liczbowa, którą pojmie każdy. Wystarczy wybrać sześć liczb z puli od 1 do 59. Główna nagroda przeznaczona jest dla gracza, który wskaże prawidłowo wszystkie liczby. Oczywiście, jeżeli zwycięzców jest więcej niż jeden, nagroda pieniężna zostanie ona proporcjonalnie podzielona. Natomiast jeżeli nikt nie trafi szczęśliwej „szóstki” to wtedy następuje kumulacja lotto, która może osiągać niebotyczne sumy. Kumulacja oznacza, ze wartość nagrody głównej dodawana jest do nagrody w kolejnym losowaniu, jeśli powtórnie nikt nie wygra to znowu nagroda zostaje powiększona.

Lotto UK ma aż 5 poziomów, w których gracze mogą zdobyć nagrodę, natomiast tylko 4 z nagrodą finansową. Najniższy poziom, czyli wskazanie dwóch prawidłowych liczb, to możliwość otrzymania bezpłatnego kuponu chybił-trafił na następne losowanie. Najniższą nagrodą pieniężną jest 25 funtów.

Wysokości nagród w brytyjskim lotto są różne, między innymi losowanie w środę oferuje nagrodę o wartości 2 000 000 funtów, a wysokość nagrody sobotniego losowania to około 3,8 do 4 000 000 funtów.
W Lotto UK bardzo często dochodzi do kumulacji, więc zsumowana nagroda może być naprawdę duża i sięgać dziesiątek milionów funtów. To doskonała okazja, by wygrać naprawdę ogromne sumy.
Maksymalna kumulacja UK Lotto może wynosić 22 000 000 funtów, jednakże ta wartość może zostać zwiększona przez organizatora loterii. Jeżeli nikt nie rozbije kumulacji to wtedy zostaje ona podzielona pomiędzy zwycięzców, którzy trafili pięć liczb.

Aktualne Wyniki losowania Lotto UK możesz sprawdzić na naszej stronie z wynikami losowań lotto.

Ile kosztuje los na UK Lottery?

Sprawdźcie ile kosztuje pojedynczy los lub kilka z nich, wchodząc w opcje graj. Uzupełnijcie kupon wybranymi przez siebie liczbami lub za pomocą opcji chybił-trafił, a koszt zostanie obliczony za pomocą kalkulatora pod kuponami. Jeśli zdecydujcie się wybrać więcej niż jeden kupon, LottoMat wyliczy proporcjonalną cenę za wszystkie kupony razem.

Cena losu/losów jest kwotą ostateczną i zawiera zarówno koszt kuponów, jak i opłaty prowizyjne. Dbamy o to, abyście zapłacili jak najmniej, a nasze ceny były konkurencyjne w stosunku do innych sprzedawców.

Jak kupić los na UK Lottery?

Los na loterię można zakupić na dwa sposoby – osobiście w wybranej kolekturze która znajduje się na terenie Wielkiej Brytanii lub przez Internet. Skorzystajcie z opcji strony LottoMat, bo kupując los na stronie UK Lottery możecie to zrobić tylko wtedy, gdy macie brytyjskie konto bankowe. Na naszej stronie płatności można dokonać na kilka sposobów, między innymi za pomocą karty kredytowej, portfela internetowego lub strony Transferuj.pl Obsługujemy takie portfele online jak Skrill, Neteller i Bitcoin. Wszystkie sposoby płatności są całkowicie bezpieczne.

Wypełniając kupony na loterię możecie skorzystać z dwóch opcji to znaczy samodzielnie obstawić szczęśliwe liczby lub też wykorzystać metodę chybił-trafił, która jest dostępna przy każdej loterii. Najlepszą metodą jest obstawienie kilku losów samodzielnie i kilku za pomocą chybił-trafił.
LottoMat daje wam możliwość zakupu losu przez całą dobę i niezależnie od dnia tygodnia, więc możecie to zrobić kiedy tylko najdzie was na to ochota. Wystarczy wam do tego dostęp do internetu i urządzenie mobilne, nie musicie nawet wstawać z kanapy. Czyż to nie jest wygodne?

Po zakupie i obstawieniu losów, nie zapomnijcie wejść na stronę LottoMat, która w szybkością światła publikuje najświeższe wyniki brytyjskiego losowania lotto.

Korzystając z LottoMat możecie mieć konto bankowe w Polsce!

Gwarantujemy, że zakupione u nas losy są pełnowartościowe i biorą udział w losowaniu nagrody głównej, a nasi klienci mogą zakupić los w dowolnej chwili przez całą dobę z dowolnego miejsca na świecie.

Wystarczy wypełnić kupon i grać o miliony.

Jak grać w UK Lottery?

Gra w Lotto UK jest bardzo prosta i przy odrobinie szczęścia, może zapewnić Ci solidny zastrzyk gotówki. UK Lotto oparte jest na systemie 6/59, co oznacza, że gracz wskazuje 6 z 59 liczb. Do zdobycia głównej wygranej, konieczne jest poprawne wskazanie wszystkich liczb.

Podpowiedzi do UK Lottery

  • Możesz skorzystać z opcji chybił-trafił, aby wypełnić kupon losowymi liczbami.
  • Możesz także użyć ważnych dla siebie dat lub liczb, które z jakiegoś powodu uważasz za szczęśliwe.
  • Skorzystaj ze statystyk. Najczęściej losowane liczby w UK Lotto to 9, 12, 15, 17 i 19.
  • Wybierz liczby, które znajdują się w przedziale 1-30 i 31-59. Zadbaj o ich różnorodność.
  • Zainwestuj z rodziną i przyjaciółmi, podzielisz koszt kuponów, a możesz wiele zyskać.
  • Graj, kiedy są największe kumulacje, bo nagroda może być oszałamiająca.

Zapraszamy do gry!

Troszkę faktów o loterii UK Lotto

Historia brytyjskich gier losowych sięga XVII wieku, ale aż do 1934 roku były one całkowicie nielegalne na wyspach. Dalsze dziesięciolecia to liberalizacja prawa, która doprowadziła do całkowitej swobody organizacji losowań lotto i możliwości uczestnictwa w loteriach międzynarodowych. Obecnie w Wielkiej Brytanii dostępnych jest kilka loterii, ale najważniejszą z nich jest loteria narodowa czyli UK Lottery, która wcześniej określana była mianem National Lottery.

Pierwsze losowanie UK Lotto odbyło się w 1994 roku i zakończyło się zdobyciem jackpota przez siedmiu graczy. Przez pewien czas loteria cieszyła się niezmiernie dużą popularnością, ale zanotowała niestety spore spadki, więc konieczne było odświeżenie jej wizerunku, zasad oraz zmiana nazwy na znaną nam dziś UK Lottery. Aktualnie jest najpopularniejszą loterią w kraju, a także posiada spore grono fanów poza jego granicami. Obecnie za pośrednictwem Internetu, mogą w nią grać również osoby spoza Wielkiej Brytanii. Strona LottoMat daje wam możliwość kupienia losu na loterię UK Lotto.

OK