Powerball izložu rezultāti - 2023. gada 5. decembris 03:59:00 UTC

18
19
27
28
45
9
Paredzamais džekpots: 412 000 000 $
Tier Match
X
+
X
Laimētāji Izmaksa katram laimētājam
Laimests #1 I Match
X
X
:
5+ 1
Laimētāji:   0 Izmaksa katram laimētājam:   0,00 $
Laimests #2 II Match
X
X
:
5+ 0
Laimētāji:   1 Izmaksa katram laimētājam:   1 000 000,00 $
Laimests #3 III Match
X
X
:
4+ 1
Laimētāji:   18 Izmaksa katram laimētājam:   50 000,00 $
Laimests #4 IV Match
X
X
:
4+ 0
Laimētāji:   280 Izmaksa katram laimētājam:   100,00 $
Laimests #5 V Match
X
X
:
3+ 1
Laimētāji:   1 114 Izmaksa katram laimētājam:   100,00 $
Laimests #6 VI Match
X
X
:
3+ 0
Laimētāji:   19 174 Izmaksa katram laimētājam:   7,00 $
Laimests #7 VII Match
X
X
:
2+ 1
Laimētāji:   16 058 Izmaksa katram laimētājam:   7,00 $
Laimests #8 VIII Match
X
X
:
1+ 1
Laimētāji:   113 828 Izmaksa katram laimētājam:   4,00 $
Laimests #9 IX Match
X
X
:
0+ 1
Laimētāji:   251 471 Izmaksa katram laimētājam:   4,00 $
Summa kopā: Laimētāji kopā:   401 944 :   3 747 220,00 $

Powerball izloze, izložu rezultāti, laimīgie skaitļi, loterijas rezultāti

Jūs esat izvēlējušies 5 galvenos skaitļus un 1 Powerball skaitli, biļetes ir iegādātas, un nu gaidāt Powerball loterijas izlozes rezultātus. Šeit jūs varat uzzināt, cik veiksmīga ir bijusi jūsu izvēle, jo mūsu rezultātu tabula tiek regulāri atjaunota. Taču tas vēl nav viss! Kopā ar Powerball rezultātiem šeit jūs atradīsiet arī Polijas Lotto, kā arī daudzu citu pazīstamu loteriju rezultātus.

Kad biļete iegādāta, tajā izvēlēti pieci galvenie skaitļi un viens Powerball papildskaitlis, atliek vien pacietīgi gaidīt izlozes rezultātus, kuri tīmekļa vietnē LottoMat parādīsies gaismas ātrumā. Visa mūsu publicētā informācija par izlozētajiem skaitļiem tiek iegūta tieši no izlozes rīkotāja, tādēļ jūs varat būt pārliecināti, ka šie rezultāti ir 100% pareizi.

Pēdējās Powerball izlozes rezultāti

LottoMat tīmekļa vietnē jūs vienmēr atradīsiet jaunākos Powerball loterijas rezultātus, kamēr tie vēl pavisam karsti. Mēs šos rezultātus atjaunojam uzreiz pēc izlozes – tie tiek iegūti no oficiālajiem avotiem, proti, loterijas rīkotāja, un ir simtprocentīgi uzticami. Kad rezultātu lapa atvērta, jums savā biļetē esošie skaitļi jāsalīdzina ar tabulā redzamajiem. Ja jūsu biļetē ir visi seši izlozētie skaitļi – apsveicam, jūs esat miljonārs! Ja ne, jums ne par ko nav jāraizējas, jo Powerball garantētus laimestus piedāvā veselos deviņos līmeņos. Tas nozīmē, ka jums nebūt nav jāatmin viss “sešinieks”, lai pretendētu uz naudas laimestu.

Powerball izložu rezultātu arhīvs

Tīmekļa vietne LottoMat piedāvā arī Powerball izložu rezultātu arhīvu. Ja vēlaties to aplūkot, atliek vien ņemt talkā mūsu rezultātu kalendāru. To atradīsiet labajā pusē – blakus pēdējiem izlozētajiem skaitļiem. Izvēršot sarakstu, jums būs iespēja meklēt iepriekšējās izlozes līdz pat divpadsmit mēnešus senā pagātnē.

Kam jums nepieciešams izložu rezultātu arhīvs? Tam var būt vairāki pielietojumi. No vienas puses, tas var palīdzēt izstrādāt savu individuālo skaitļu izvēles stratēģiju, kas noderēs, aizpildot biļetes nākotnē, lai turpmākās izlozes jums būtu panākumiem bagātas. Tāpat arhivētos rezultātus varat izmantot, lai meklētu, kuri skaitļi pēdējā laikā izlozēti visbiežāk un kuri nav izkrituši jau nedēļām ilgi, un jūs redzēsiet, cik svarīgi ir izvēlēties dažādus skaitļus dažādos intervālos. Jau sen zināms, ka, aizpildot biļetes, nevajadzētu sevi nekādā veidā ierobežot. Katrs skaitlis pieejamajā intervālā ir svarīgs, tomēr daudzi spēlētāji pieturas pie fiksētām skaitļu kopām, kuru pamatā ir dzimšanas dati, piemēram, dzimšanas diena vai mēnesis, kas ievērojami sašaurina izmantoto skaitļu intervālu, vienlaikus pazeminot izredzes laimēt loterijā Powerball.

Arhivētie izložu rezultāti ietver informāciju arī par pēdējiem uzkrājumiem, laimestu summām un to laimīgo dalībnieku skaitu, kuri tikuši pie Powerball džekpota.

Powerball visbiežāk izlozētie skaitļi

Tīmekļa vietnē LottoMat jūs atradīsiet visu svarīgāko informāciju par loterijām. Tie ir ne tikai rezultāti, bet arī noteikumu saraksts, lietošanas nosacījumi, kā arī milzīga deva padomu, kuri palīdzēs jums tikt pie laimesta.
Mēs jums esam sagatavojuši lielu, interesantu “špikeri”, kurā ietverta informācija par to, kuri skaitļi Powerball tikuši izlozēti visbiežāk un kuri – visretāk. Tas palīdzēs jums plānot skaitļu izvēli jūsu loterijas biļetēs, jo statistika nepārprotami atspoguļo, kuri skaitļi parasti tiek izlozēti biežāk nekā citi.

Izmantojiet šo informāciju savā labā un atcerieties, ka Powerball skaitlis tiek izlozēts, izmantojot atsevišķu bumbiņu komplektu, tādēļ viens un tas pats skaitlis var izkrist gan kā galvenais skaitlis, gan arī kā Powerball papildskaitlis. Jums vairs nav jāmeklē un jāpieraksta vecie rezultāti – šeit viss tiek pasniegts uz vienas paplātes.

Visbiežāk izlozētie skaitļi loterijā Powerball ir 8, 26, 22, 23 un 36, savukārt visretāk izlozētie: 15, 51, 37, 47, 12, 4 un 24.

Izveidojiet savu stratēģiju, izvēloties tos skaitļus, kuri jums šķiet pievilcīgākie, taču nevilcinieties izmantot arī mūsu ieteiktos, jo statistika nekad nemelo.

Spēlējiet un laimējiet Powerball

Powerball ir vispopulārākā loterija pasaulē. Tā ir radīta Amerikā un ļauj tikt pie patiesi lielām naudas summām. Patiesībā tā ir loterija ar vislielākajiem laimestiem pasaulē – džekpoti tajā parasti sasniedz prātam teju vai neaptveramas summas. Tāpat vērts atzīmēt, ka tajā ir pat deviņi dažādi laimestu līmeņi, lai gan, protams, galveno laimestu iegūst tas dalībnieks, kurš pareizi atminējis visus sešus skaitļus.

Ja, pārbaudot pēdējās izlozes rezultātus, izrādās, ka jums ir izdevies atminēt “tikai” piecus galvenos skaitļus, tas nozīmē, ka arī jūs varat ierindoties miljonāru sarakstā! Powerball loterijā sevišķi lielus laimestus saņem arī tie dalībnieki, kuri Powerball skaitli tā arī nav atminējuši. Jāatzīmē arī tas, ka katrā izlozē ir simtiem tūkstošu laimīgo, jo pie laimestiem tiek arī tie, kuri atminējuši tikai vienu no galvenajiem skaitļiem. Protams, mums jāņem vērā, ka viens vai divi pareizi atminēti galvenie skaitļi mums nekādu lielo laimestu nenesīs, taču jāspēj novērtēt arī šie pienesumi ikdienas budžetam, turklāt šīs nelielās summas vienmēr var atvēlēt jaunu loterijas biļešu iegādei, lai palielinātu savas izredzes laimēt loterijā Powerball.
Šādus risinājumus ar vairākiem laimestu līmeņiem daudzās loterijās neatrast, un pat tajās, kurās tādi ir, parasti spēlētājiem piedāvātie zemāko līmeņu laimesti ir visai niecīgi.

Augstāk redzamajā rezultātu tabulā parādīti ne tikai izlozētie skaitļi, bet arī atsevišķi laimestu līmeņi; to cilvēku skaits, kuri pievienojās laimīgajiem uzvarētājiem un tika pie patīkamiem laimestiem; izmaksāto laimestu summas un informācija par džekpotu, ja tāds ir bijis. Jāatzīmē gan, ka džekpoti šajā spēlē ir diezgan ierasta parādība, turklāt tie sasniedz neticami lielas summas!

Powerball uzkrājums

Powerball saviem spēlētājiem dod iespēju tikt pie vislielākajiem laimestiem, kādi vien figurē loterijās, un tas ir iemesls, kādēļ tā ir tik populāra ne tikai Amerikas Savienotajās Valstīs, bet arī spēlētāju vidū visā pasaulē. Tajā var piedalīties arī Latvijas iedzīvotāji, Powerball biļetes iegādājoties mūsu tīmekļa vietnē LottoMat. Jums pat nav nepieciešams iziet no mājas – viss, kas jums jādara, ir jāapmeklē tīmekļa vietne, jāizvēlas skaitļi vai jāņem talkā nejaušības funkcija, jāveic apmaksa un jāgaida izlozes rezultāti. Tas ir vieglāk par vieglu!
Spēles Powerball izplatība savulaik bija ļoti ierobežota, taču nu tajā var piedalīties cilvēki no visas pasaules – tostarp arī mēs!

Minimālais galvenais garantētais Powerball laimests ir aptuveni 35 000 000 EUR. Tomēr galvenais iemesls, kādēļ Powerball tik bieži figurē ziņu virsrakstos, ir iespēja tikt pie milzīga džekpota.

Lielākais džekpots šajā loterijā sasniedza aptuveni 1 300 000 000 EUR! Ir vērts atzīmēt, ka pēdējā laikā uzkrājums veidojas daudz biežāk, kas savukārt piesaista lielu skaitu jauno spēlētāju. Interesants fakts ir arī tas, ka vēl pavisam nesen kāds iespaidīgs laimests nonāca tikai viena spēlētāja rokās, jo “izcelt” džekpotu bija izdevies tikai viņam vienam! Tas ir viens no nedaudzajiem šādiem laimestiem, jo bieži vien džekpota summu savā starpā sadala vairāki spēlētāji.

Tādēļ iegādājieties biļeti un gaidiet rezultātus, jo tie jums var nest neizmērojamu laimi!