Powerball Loterijos Rezultatai - 2023 m. gruodžio 5 d. 03:59:00 UTC

18
19
27
28
45
9
Numatomas aukso puodas: 412 000 000 USD
Tier Sutampa
X
+
X
Laimėtojai Išmokėjimai vienam laimėtojui
Prizo #1 I Sutampa
X
X
:
5+ 1
Laimėtojai:   0 Išmokėjimai vienam laimėtojui:   0,00 USD
Prizo #2 II Sutampa
X
X
:
5+ 0
Laimėtojai:   1 Išmokėjimai vienam laimėtojui:   1 000 000,00 USD
Prizo #3 III Sutampa
X
X
:
4+ 1
Laimėtojai:   18 Išmokėjimai vienam laimėtojui:   50 000,00 USD
Prizo #4 IV Sutampa
X
X
:
4+ 0
Laimėtojai:   280 Išmokėjimai vienam laimėtojui:   100,00 USD
Prizo #5 V Sutampa
X
X
:
3+ 1
Laimėtojai:   1 114 Išmokėjimai vienam laimėtojui:   100,00 USD
Prizo #6 VI Sutampa
X
X
:
3+ 0
Laimėtojai:   19 174 Išmokėjimai vienam laimėtojui:   7,00 USD
Prizo #7 VII Sutampa
X
X
:
2+ 1
Laimėtojai:   16 058 Išmokėjimai vienam laimėtojui:   7,00 USD
Prizo #8 VIII Sutampa
X
X
:
1+ 1
Laimėtojai:   113 828 Išmokėjimai vienam laimėtojui:   4,00 USD
Prizo #9 IX Sutampa
X
X
:
0+ 1
Laimėtojai:   251 471 Išmokėjimai vienam laimėtojui:   4,00 USD
Bendra suma: Visų Laimėtojų:   401 944 :   3 747 220,00 USD

tikrink bilietusPowerball laimingieji skaičiai – tikrink bilietus

Jūs pasirinkote 5 pagrindinius skaičius ir 1 Powerball, jūs nusipirkote bilietus ir laukiate Powerball loterijos rezultatų – tikrink bilietus. Čia jūs galite patikrinti ar jūs pasirinkote tinkamai, nes mes atnaujiname rezultatus nuolat. Bet tai ne viskas! Be Powerball rezultatų jūs galite rasti loterijos rezultatus ir kitų įžymių loterijų rezultatus.

Po bilietų nusipirkimo, pasirinkimo penkių pagrindinių skaičių ir vieno Powerball skaičiaus juose, viskas kas liko daryti, tai kantriai laukti žaidimo rezultatų, kurie LottoMat puslapyje atsiras šviesos greičiu. Mes skelbiame visa informaciją apie skaičių loterijas, kuri yra gaunama tiesiogiai iš žaidimo organizatorių, todėl jūs galite būti užtikrinti, kad rezultatai yra 100% atitinkantys su žaidimu.

Einamojo Powerball žaidimo rezultataiEinamojo Powerball žaidimo rezultatai – tikrink bilietus

LottoMat puslapyje jūs visada rasite paskutinius Powerball loterijos rezultatus, vis dar karštus. Mes atnaujiname rezultatus iškarto po žaidimo, jie gaunami iš oficialių tiekėjų, kurie yra loterijos organizatoriai, ir yra šimtą procentų patikimi. Po apsilankymo rezultatų puslapyje, jūs turite palyginti skaičius esančius biliete su skaičiais rezultatų lentelėje. Jeigu jūsų bilietas turi šešis ištrauktus skaičius, tuomet sveikiname, jus ką tik tapote milijonieriumi! Jeigu ne, jums nereikia jaudintis, nes Powerball turi net devynis lygius su garantuotais prizais. Tai reiškia, kad jums nereikia atspėsi visų šešių skaičių, kad laimėtumėte piniginius prizus.

Powerball žaidimo rezultatų archyvasPowerball žaidimo rezultatų archyvas

LottoMat puslapis taip pat suteikia jums ir Powerball žaidimo rezultatų archyvą. Jeigu jūs norite juos peržiūrėti, viską ką turite padaryti, tai pasinaudoti rezultatų kalendoriumi. Jūs jį rasite dešinėje pusėje nuo einamojo žaidimo rezultatų. Išskleidę šį sąrašą jūs galite peržiūrėti praėjusius žaidimus, net iki dvylikos mėnesių senumo.

Kodėl jums reikia žaidimo rezultatų archyvo? Iš tikrųjų tai keliems tikslams. Pirmiausia, jie gali padėti sukurti savo strategiją renkantis skaičius kai vėl pildote bilietą, tam, kad jūsų kiti žaidimai būdų labai sėkmingi. Jūs taip pat galite naudoti rezultatų archyvą peržiūrėdami kokie skaičiai neseniai buvo ištraukti dažniausiai, bei kurie nebuvo ištraukiami savaitėmis, ir jūs tada pamatysite, kaip svarbu pasirinkti skirtingus skaičius iš skirtingų ribų. Senai žinoma, kad nereikia savęs riboti užpildant bilietus. Kiekvienas skaičius iš viso lauko yra svarbus, tačiau dauguma žaidėjų apsiriboja save turėdami skaičių rinkinius, kurie susiję su gimtadieniais, kaip kad mėnesis ar gimimo diena, o tai sumažina skaičių lauko išnaudojimą ir taip pat sumažina galimybes laimėti Powerball loterijoje.

Žaidimo rezultatų archyvuose taip pat yra informacija apie paskutiniuosius aukso puodo perkėlimus, prizų vertę ir laimėtojų skaičių, kurie laimėjo Powerball aukso puodą.

tikrink bilietusPowerball dažniausiai ištraukiami skaičiai

LottoMat puspaltyje jūs rasite visą pagrindinę informaciją susijusią su loterijomis. Tai nėra tik rezultatai, bet ir taisyklių, naudojimo sąlygų sąrašai ir didelis patarimų pasirinkimas, kuris tik palengvins laimėti loterijose.

Mes paruošėme didelį ir įdomų ruošinį jums, kuriame mes pažymėjome skaičius, kurie buvo ištraukti Powerball dažniausiai ir kurie mažiausiai. Tai padės jums planuoti savo skaičių pasirinkimą naujiems bilietams, nes statistika aiškiai rodo, kurie skaičiai tikėtinai bus ištraukti dažniau negu už kitus.

Pasinaudokite jais ir nepamirškite, kad Powerball skaičiai yra traukiami iš skirtingų skaičių lauko, todėl tie patys skaičiai gali būti ištraukti ir pagrindiniuose skaičiuose ir papildomame Powerball. Jums daugiau nereikia ieškoti ir užsirašyti senų rezultatų, jums viskas padėta ant lėkštės.

Dažniausiai ištraukti skaičiai Powerball loterije yra: 8, 26, 22, 23 ir 26, o mažiausiai: 15, 51, 37, 47, 12, 4 ir 24.

Sukurkite savo strategiją pasirinkdami tuos skaičius, kurie su jumis šneka, bet nepamirškite panaudoti ir tuos, kuriuos siūlome mes, nes statistika niekada nemeluoja.

Žaisti ir laimėti Powerball - tikrink bilietusŽaisti ir laimėti Powerball – tikrink bilietus

Powerball yra populiariausia loterija pasaulyje, ji buvo sukurta Amerikoje ir todėl tai leidžia užsidirbti daug. Tiesa, ši loterija turi didžiausius laimėjimus pasaulyje, aukso puodai dažniausiai siekia neįvardijamas sumas. Pažymėtina, kad žaidime yra devyni laimėjimų lygiai, ir aišku, kad pagrindinį prizą laimi žaidėjas teisingai atspėjęs visus šešis skaičius.

Jeigu po einamojo žaidimo rezultatų patikros, jūs atspėjote tik penkis pagrindinius skaičius, tai reiškia, kad jūs patekote į milijonierių grupę! Powerball loterija taip pat duoda ultra didelius prizus žaidėjams, kurie neatspėjo Powerball skaičiaus. Pažymėtina, kad kiekvieno žaidimo metu yra šimtai tūkstančių laimėtojų, nes prizai yra suteikiami ir tiems, kurie atspėjo bent vieną pagrindinį skaičių. Žinoma, atspėjus vieną ar du pagrindinius skaičius mes nelaimėsite didelių pinigų, bet turime pripažinti, kad tai yra papildomi pinigai į dienos biudžetą ir kad tos nedidelės sumos gali būti išleistos naujiems bilietams, taip padidinant tikimybę laimėti Powerball loterijoje.

Jūs nerasite tokio sprendimo su keliais laimėjimų lygiais daugumoje loterijų, ir jeigu yra, dažniausiai žemesniame lygyje siūlomi maži laimėjimai jų laimėtojams.

Rezultatų lentelė viršuje jums parodys ne tik laiminguosius skaičius bet ir individualius lygius; žmonių skaičių, kurie prisijungė prie laimėtojų grupės ir laimėjo nuostabius prizus; išmokėtų prizų dydžius ir informaciją apie aukso puodo laimėjimą, o tai gana dažnai nutinka šiame žaidime ir yra įspūdingai didelis!

Powerball bilietą internetuPowerball aukso puodo perkėlimai

Powerball leidžia savo žaidėjams galimybę laimėti didelius laimėjimus, kurie gali būti rasti loterijose, todėl loterija mėgaujasi tokiu populiarumu ne tik Jungtinėse Valstijose, bet ir su žaidėjais visame pasaulyje. Lenkijos žmonės gali dalyvauti taip pat, pirkdami Powerball bilietą internetu LottoMat puslapyje. Jums nereikia išeiti net iš namų, tik apsilankyti puslapyje, pasirinkti skaičius ar pasinaudoti atsitiktinio parinkimo funkcija, susimokėti ir laukti paskutiniojo žaidimo rezultatų. Lengviau ir būti negali!

Powerball žaidimas turėdavo labai ribotą pasiekiamumą, dabar žmonės iš viso pasaulio gali žaisti, įtraukiant ir mus!

Mažiausias garantuotas pagrindinis Powerball prizas yra visi 40 000 000 USD. O dėl dažnos galimybės laimėti aukso puodą, o tai dažnai iškelia Powerball į pirmąsias antraštes.

Didžiausias aukso puodas šioje loterijoje pasiekė 1 500 000 000 USD! Žinokite, kad aukso puodai vis dažniau pasirodo, o tai pakviečia daug naujų žaidėjų. Įdomus faktas tas, kad neseniai labai didelis laimėjimas atiteko vienam žaidėjui, nes jis laimėjo aukso puodą vienas! Tai buvo vienas iš nedaugelio tokių laimėjimų, nes dažniausiai aukso puodas yra padalijamas keliems žaidėjams.

Taigi pirkite bilietą ir laukite rezultatų, kurie padarys jus laimingais.